Bölgesel İncelme & Lipoliz

Kişi ideal kilosunda olsa bile zaman zaman vücudunda bölgesel olarak birikmiş yağlardan ve sellülitten şikayetçi olabilir.

Kadınlarda bel ve basen bölgesinde, erkeklerde karın bölgesinde oluşan bölgesel yağların yakımı diyet ve sporla dahi mümkün olmayabilir.Bu gibi durumlarda bölgesel bu yağlardan  kurtulmak için çeşitli  teknolojik yenilikler  geliştirilmiştir.

 

Lipoliz:

Bölgesel olarak yağlı bölgelerde, soyadan elde edilen yağı parçalayan PPC maddesinin yada karışımların yağ içine enjeksiyonu metodu olan Lipoliz bölgesel problemlerde uzun yıllardır kullanılmaktadır.

 

Brera Zaman Makinası:

Son yılların en gözde incelme teknikleri olan Ultrason ve radyofrekans tekniklerini bir arada bulunduran Brerada ,ayrıca eklenmiş olan Diathermik Kontraktion yağların parçalanıp yakımına ilaveten kas kasılmaları ile hem sıkılaşmayı, hem toparlanmayı ve incelmeyi sağlamaktadır. Ayrıca bu bölgedeki bozulmuş dolaşımında kas kontraksiyonları ile uyarılması ile drenajı sağlayarak ödeminde atılmasını sağlar.
USG dalgası, uygulanan bölgede yağ hücrelerini kırar. Yağ hücrelerindeki parçalanan  yağlar,besinlerden gelen yağlar  gibi doğal metabolik yollarla  Karaciğer tarafından işlenir.

 

Karboksiterapi:

Bölgesel yağlanmada, sellülit tedavisinde de kullanılan Karboksiterapi tedavisinde sorunlu bölgeye verilen Karbondioksit gazına vücudun o bölgede Oksijenlenmeyi  arttırması cevabı kullanılır ve artan Oksijen ,artan metabolizma ile yağlar deformasyona uğrar,vücut incelir ve yenilenir.

Bize Ulaşabilirsiniz

Bize mail yoluyla ulaşarak daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.