Somon DNA Pİ Sistem

Yıllara ve çevresel faktörlere bağlı olarak bozulan cilt kalitesi, vücudun kendi Hyoluronik Asit miktarı ve kalitesinin değişmesiyle oluşur. Cilt elastikiyetini kaybederek mat ve kuru bir görünüm alır.

 

Pİ SYSTEM

 

Mastelli Bio Pharmaceutica  tarafından geliştirilmiş patentli bir teknoloji olan bu sistemde bulunan polinükleotidler; (somon DNA’sı) ve HA molekülleridir ve tamamen vücudun doğal içerikleridir.

Cilt yenilemede kanıtlanmış, yeni ve üstün bir protokoldür. Kollagen ve elastin uyarımını sağlayarak cildi sıkılaştırır, elastikiyetini ve parlaklığını arttırır. UVB oluşan radyasyon hasarını engeller.

Bu teknikte somon DNA mezoterapisi ile cilt altına somon DNA polinükleotidleri  ince iğnelerle verilir.Cildi nemlendiren Hyaluronik Asitli  Mezotrapiyle birlikte verilir.

Somon bir hücre yenileyicisidir ve kollagen ve elastin liflerini arttırarak elastikiyet kaybını ve sarkmaları önler, başta göz çevresi olmak üzere kırışıklıkları hafifletir.

1-3 hafta aralıklarla 2-4 seans cildin ihtiyacına göre uygulanabilir.

Uygulamadan sonra hafif kızarıklık ve minik morluk olabilir.Kapatıcılarla kapatılabilir. Diğer yöntemlerle kombine edildiğinde etkinin daha da artmasını sağlar.

Bize Ulaşabilirsiniz

Bize mail yoluyla ulaşarak daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.