Brera Zaman Makinası

Vücut biçimlendirme ve selülit, yüz gençleştirme, sıkılaştırma, toparlamada zaman makinesi Brera radyofrekans ve USG teknolojisinin yeni tasarlanmış patentli özel bir formudur. Bu form hem uygulamanın etkinliğini artırma hem de kullanıcının konforunu yükseltmeyi hedefler. Yüz ve vücut uygulamalarında zamanı geriye alabilen etkin sonuçlara sahiptir.

Ultrasonik temizleme, yüz germe, yüz kaslarının toparlanması, ince kırışıklık tedavisi, sivilce izi, sellülit tedavisinin bölgesel incelme kol ve karın sarkmalarında toparlanma, sağlanmakta, seanslar ağrısız konforlu bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Cildin yüzeyini ultrasonik temizlemeyle yenileyen zaman makinası , diyatermi odaklı rfle sıkılaşma ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Sistem fazla yağ dokusun azaltır. Kollojen ve elastin yapımını tetikler.

Uygulama Alanları;
Yüz estetiği

- Ultrasonik temizleme

- Diyatermi Raf terapisi

- Diyatermi odaklı RF yüz germe

- Diyatermi kontraksiyon (yüz kaslarının toplanması)

- Altın Taç

- Kırışıklık Tedavisi

Vucut Estetiği

-Sellulit Tedavisi

-Bölgesel incelme

-Kol ve karın sarkması

 

Ultrasonik temizleme (su peelingi)

Cildin üzerindeki ölü tabaka ve siyah noktaların suyun gücüyle temizlenmesidir. Böylece diğer işlemlere başlanmadan önce yüz derinlemesine temizlenir ve ölü dokudan arındırılır.

Diğer taraftanda hücre yenileyici, telse açıcı, cildi canlandıran, puloten akne oluşumunu azaltan içeriklerde cilt altına itilir.

Diyatermi odaklı RF(yüzgerme)

Bu yöntemle cilt altındaki kollegen üretimi uyarılarak cildin nemlenmesi ve esnekliği sağlanır. Bu işlem sırasında cilt üzerinde ısı oluşmaz. Artan kollegen deforme olan yüz ovalının onarılmasını sağlar.

Diyotermi kontraksiyon(yüz kaslarının toparlanması)

Brera Patentli RF teknolojisi ile sarkmış, gevşemiş kasların titreşimle uyarılması sonucunda kasılmasını, toparlanmasını ve sonuç olarak kısalmasını,sıkılaşmasını  sağlar.

Altın Taç

İğneli RF tedavisine farklı bir boyut kazandıran Brera taç şeklindeki iğneleme sistemi ile hasta konforunu iyice arttırarak etkin bir tedavi imkanı sağlar.

Göz Çevresindeki kaz ayakları, dudak üstü sigara çizgileri, akne skarları gibi ince kırışıklıklar bu teknolojiyle oldukça güzel tedavi edilir.

Bölgesel incelme ve sellulit;, Brera sahip olduğu etkin odaklı kavitasyon ,odaklı ultrason tekniği  ve drenaj sistemi ile yağları ısıtır patlatır ve lenfatik yolla atılmasına yardımcı olur.

Kol-Karın Sarkmaları

Brera, yağlı bölgelerde eritmeyi, drenajı sağladığı gibi bu bölgelerdeki çözülme ile kan dolaşımını düzenlediği ve yeni kollegen uyarımını sağladığı için kol ile bacak gibi bölgelerde oldukça iyi sonuçlar oluşturur.

Bize Ulaşabilirsiniz

Bize mail yoluyla ulaşarak daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.