Cilt Bakımı & Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj ,uygulanmak istenen  bölgenin rengine uygun olarak hazırlanmış özel organik boyaların(pigmentlerin) derinin hemen altına özel alet ve iğneler yardımıyla enjekte edilmesidir.

En sık kaş, göz çevresi, dudak çevresi gibi bölgelerde uygulanmakla birlikte;kirpik,saç dökülmesi,göğüs ucu sorunları gibi  derideki renk   değişimleri vb tıbbi durumlarda da estetik amaçlı uygulanabilir.

Kaş dökülmesi ve açıklıklarında araların doldurulması kişiye son derece estetik bir görünüş sağlar. Özellikle yaz aylarında havuz-deniz dönemlerinde su ile temasın yoğun olduğu dönemlerde kaşların arasındaki boşlukların kalemle doldurulması sorun yaratır. Ayrıca kirpik diplerinden çekilen incecik bir deeplıner sabah kişinin güne daha zinde, daha canlı görünerek başlamasını sağlar.  Günlük rutinde makyaja vakit ayıramayanlar içinde son derece pratik bir çözümdür.

Kalıcı makyaj sonrası uygulanan alanı 2-3 gün yıkanmamak ve 1 hafta sauna ,hamam,havuz,deniz vb uzak durmak gerekir.. Kabuk oluşursa  kopartılmamalıdır.

Bize Ulaşabilirsiniz

Bize mail yoluyla ulaşarak daha hızlı iletişime geçebilirsiniz.